Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Michał Gawor - Szkoła pływania

ul. Krowoderska 8, 31-141 Kraków

Vouchery na naukę pływania

Pływanie niesie za sobą wiele dobrego dla naszego organizmu. Jest to jedna z najpopularniejszych aktywności, którą możemy uprawiać niezależnie od pory roku, pogody, czy dnia. Wyjście na basen, choć z pozoru wydaje się wielkim wyjściem, ale z czasem staje się rutynowym przygotowaniem. Strój, czepek, klapki i ręcznik w torbę i czas iść na basen, by cieszyć się zdrowiem, coraz lepszą sylwetką i spokojną głową, jak pływanie na nas działa i dlaczego warto komuś podarować lekcje pływania lub zajęcia na basenie?

Pływanie oddziałuje na nas bardzo pozytywnie i co najważniejsze wszechstronnie. Dzięki tej formie aktywności możemy pozbyć się dolegliwości bólowych związanych z kręgosłupem, gdyż odpowiedni styl pływania i techniki bardzo go odciąża. Ponadto pływanie zwiększa naszą wydolność, wspomaga układ krążenia i układ oddechowy. Poprawia także ruchomość naszych stawów oraz ich elastyczność. Pływanie jest doskonałym wyborem, jako regeneracja po dużym wysiłku, gdyż bardzo relaksuje, odciąża oraz rozciąga mięśnie. Pójście na basen przynosi wiele dobrego dla naszego organizmu, bo niweluje także obrzęki, a także łagodzi bóle stawów. Taka forma aktywności to wręcz obowiązek dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Jednak pływanie wpływa także doskonale na nasze samopoczucie, jak każdy ruch pobudza wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Często jest uważane jako forma medytacji, gdyż stłumione przez wodę dźwięki i regularne oddychanie dają wytchnienie naszym myślom i pozwalają się zrelaksować.

Nauka pływania

Najczęstszą wymówką przed rozpoczęciem przygody z tą formą aktywności jest fakt, że wiele osób nie umie pływać. To jednak żadna wymówka, gdy dostępni są instruktorzy. Często słyszymy od swoich bliskich nawet chęci pójścia na basen, ale ten fakt nadal ich hamuje. W prosty sposób możesz podarować voucher podarunkowy, który możesz kupić właśnie u nas. Sprawdzony prezent, w którym możesz zmieścić lekcję indywidualną lub grupową lub karnet na zajęcia Aqua Fitness, bądź Nurkowanie Intro. W zależności od kwoty podarowanej w voucherze dostępna będzie ilość danych zajęć. W kwocie 75 zł mieści się jedna lekcja indywidualna lub dwie lekcje grupowe lub karnet na cztery zajęcia Aqua Fitness lub Nurkowanie Intro. Rozpiętość cenowa voucherów jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie! Ważność takiej karty podarunkowej to 12 miesięcy, a radość, jaką możemy komuś sprawić, jest czymś niesamowitym. Taki prezent to samo zdrowie i relaks, a może nawet  zaszczepienie miłości do pływania.