Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Michał Gawor - Szkoła pływania

ul. Krowoderska 8, 31-086 Kraków

VOCHER PODARUNKOWY

Szukasz prezentu wyjątkowego i oryginalnego dla bliskiej Ci osoby? Z naszą pomocą zrealizujesz swój pomysł!

Postaw na sprawdzony prezent i podaruj bliskiej osobie kartę podarunkową!

W naszej ofercie znajdziesz karty o wartości 75 zł, 150 zł, 350 zł oraz 650 zł!

Wartość Bonu to:

1 lekcja indywidualna lub
2 lekcje grupowe lub
karnet na 4 zajęcia Aqua Fitness lub Nurkowanie Intro

Wartość Bonu to:

2 lekcje indywidualne lub
4 lekcje grupowe lub
karnet na 10 zajęć Aqua Fitness

Wartość Bonu to:

5 lekcji indywidualnych lub
10 lekcji grupowych z pływania

Wartość Bonu to:

10 lekcji indywidualnych lub 20 lekcji grupowych (2 kursy) lub podstawowy kurs nurkowania dla młodzieży i dorosłych (10 lekcji)

Karty podarunkowe upoważniają do skorzystania z kursów pływania, nurkowania, aqua fitness oraz innych usług oferowanych przez szkołę pływania Michał Gawor – Zdrowie i Sport.

Ważność karty to 12 miesięcy. Kwota nie podlega wymianie na gotówkę.

LEKCJA PŁYWANIA lub KURS PŁYWANIA

shutterstock_251794285-2

Możesz wykupić jedną lekcję pływania albo kilka lekcji pływania (jedna lekcja pływania to koszt 60zł + bilet dla klienta) . Jeśli chcesz  możesz też wykupić zajęcia w ramach kursu pływania – 3, 6, 9  lub 12 zajęć (1 zajęcia to koszt 35zł – w cenie są wszystkie opłaty).

NURKOWANIE INTRO lub KURS NURKOWANIA OD PODSTAW

Nurkowanie Intro na basenie to inaczej próbne nurkowanie. Jest to dobry prezent dla kogoś kto nie jest przekonany czy nurkowanie jest dla niego – koszt prezentu to  60 zł (nurkowanie trwa 15min – w cenie są wszystkie opłaty). Możesz również wykupić kurs podstawowy z nurkowania – 600zł za 10 zajęć kurs trwa 5 tygodni.

POJEDYNCZE WEJSCIE NA ZAJĘCIA AQUA FITNESS lub KARNET

Aqua fitness czyli ćwiczenia w wodzie dostosowane do osób w każdym wieku. Idealny prezent dla kogoś kto chce zacząć ćwiczyć , poprawić swoją wydolność fizyczną i zgubić parę kilogramów.
Koszt pojedynczego wejścia na Aqua Fitness  to 20zł , karnet na 5 wejść to  80zł , a karnet na 10 wejść 150zł. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o 18:15 na basenie YMCA ul. Krowoderska 8.

SPŁYW KAJAKIEM PO KRAKOWIE LUB OKOLICACH

W okresie od kwietnia do października organizujemy spływy kajakowe po rzece Wiśle na różnych poziomach zaawansowania. Kraków i okolice zupełnie inaczej wyglądaj z poziomu kajaka.

Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefonicznie , przygotowujemy dla Ciebie specjalny Vocher Podarunkowy . Z nami spełnisz marzenia innych.  Zapraszamy MG Zdrowie i Sport