Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Michał Gawor - Szkoła pływania

ul. Krowoderska 8, 31-141 Kraków

O firmie - Michał Gawor Zdrowie i Sport Kraków

Witaj w firmie Michał Gawor  Zdrowie i Sport,

Zapraszam Cię do zapoznania się z bogatą ofertą naszych usług. MG Zdrowie i Sport to 3 szkoły: Szkoła pływania Kraków , Szkoła Nurkowania Kraków i SUP Szkoła Kraków oraz zajęcia AQUA FITNESS i Kajaki

Mamy nadzieję, że ta strona zainspiruje Cię do podjęcia decyzji, która na zawsze zmieni formę Twojego wypoczynku i aktywności fizycznej.

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia z :

 1. Nauki pływania dla dzieci i dorosłych
  Lekcje indywidualne lub w grupie 2os oraz  kursy pływania (grupowe) dla dzieci i dorosłych od podstaw i na poziomie początkującym. 
 2. Doskonalenie techniki pływania dla dzieci i dorosłych – kursy pływania (grupowe) dla dzieci i dorosłych na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.  
 3. Trening pływackie przygotowujące do zawodów pływackich i startów w triathlonie.
 4. Nurkowanie INTRO – czyli próbne nurkowanie z butlą i z automatem oddechowym. Przed zapisaniem się na kurs sprawdź czy nurkowanie ze sprzętem jest dla Ciebie lub Twojego dziecka.
 5. Kursy nurkowania dla młodzieży i dorosłych  ( program federacji NAUI) dzięki podziałowi na różne stopnie zaawansowania, będziesz mógł ciągle szkolić swoje podwodne umiejętności. Zajęcia z nurkowania z ABC (maska, płetwy, fajka) oraz z butlami i z automatem oddechowym. Podział na zajęcia basenowe i wody otwarte.
 6. Aqua fitness (ćwiczenia w wodzie) dla każdego. Zapraszamy osoby, które boją się wody lub planują rozpocząć swoją przygodę z wodą na ćwiczenia Aqua Fitness. Ćwiczenia w wodzie to nie tylko wysiłek fizyczny to również doskonała adaptacja w środowisku wodnym. Dużo naszych klientek właśnie od zajęć Aqua Fitness rozpoczyna swoją przygodę z wodą lub łączą nasze kursy pływania z zajęciami Aqua Fitness. Aqua Fitness to trening w odciążeniu dzięki czemu polecany jest osobom w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej.
 7. SUP Szkoła – czyli nauka pływania na deskach SUP – Stand Up Paddle – zajęcia  z deskami SUP dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Nauka pływania na deskach SUP od podstaw i dla początkujących. Nauczymy Cię jak korzystać ze sprzętu, pokażemy na co zwrócić uwagę przy wyborze deski do pływania. Zapraszamy na nasze SUP Szkolenie w Krakowie. Chcesz zorganizować imprezę firmową lub urodziny z deskami SUP? Napisz do nas.
  Jesteś naszym klientem skorzystaj z naszej SUP Wypożyczalni i wypożycz deskę na dzień / weekend / wakacje.
 8. Półkolonie SUP-owe – w okresie wakacji organizujemy SUPer Półkolonie dla dzieci i młodzieży. Twoje dziecko może spędzić aktywnie i  bezpiecznie czas z nami pływając na desce SUP oraz zwiedzać różne akweny wodne w Krakowie i w okolicy. Mamy również w ofercie SUPer Półkolonie dla dorosłych, którzy chcą z nami w jednym tygodniu wakacji popływać przez 5 dni. 
 9. Kajaki – czyli zajęcia rekreacyjno-sportowe z kajakami     (organizujemy spływy kajakowe po Wiśle w Krakowie i okolicach). Zapraszamy na pływanie kajakiem przez Kraków.

Vouchery Podarunkowe – jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby to nasza oferta jest dla Ciebie.

Zajęcia prowadzimy na 3 basenach w Krakowie:

Basen YMCA

ul. Krowoderska 8,
31-142 Kraków

Basen UP

Romana Ingardena 4
33-332 Kraków

Nasze motto:

„Woda to Twój przyjaciel. Nie należy z nią walczyć po prostu odkryj swój instynkt, a woda pomoże Ci płynąć” Alexander Popov

Masz pytania ? Zadzwoń lub napisz do nas :

Pracujemy 6 dni w tygodniu INFO
Zadzwoń i zapisz się na odpowiednią godzinę i basen.
Kontakt
Nauka pływania od podstaw rewelacyjna. Bałem się wejść do wody, teraz już basen nie jest mi groźny! ?
2017-03-13T11:54:16+00:00
Nauka pływania od podstaw rewelacyjna. Bałem się wejść do wody, teraz już basen nie jest mi groźny! ?