Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Michał Gawor - Szkoła pływania

ul. Krowoderska 8, 31-141 Kraków

Pływanie nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych i polecanych dla osób w każdym wieku form aktywności. Poza ogólnym wpływem na zdrowie i kondycję przynosi ze sobą także wiele innych korzyści bezpośrednich i pośrednich, wynikających z umiejętności pływania. Warto naukę pływania rozpocząć już za młodu, choć w tym przypadku nigdy nie jest zbyt późno.
Zobacz więcej
W przypadku pływania można wyróżnić wiele stylów pływackich, których wcale nie trzeba wykorzystywać do pływania rekreacyjnego. Jednak nauczenie się podstawowych stylów pływackich przynosi wiele korzyści. Rozszerza zakres umiejętności, pozwala lepiej radzić sobie w środowisku wodnym czy też zwiększyć intensywność treningów na basenie.
Zobacz więcej
Pływanie jest jedną z aktywności fizycznych uznawaną za najzdrowszą i odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie przy tym od stanu zdrowia czy kondycji. Środowisko wodne zapewnia zupełnie inne warunki od lądowego, co korzystnie wpływa na zmniejszenie trudności wykonywania ćwiczeń i ruchów.
Zobacz więcej
Pływanie to doskonała forma treningu, która nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Umiejętność pływania można opanować zarówno w młodym, jak i dojrzałym wieku.
Zobacz więcej
Pływanie niesie ze sobą wiele korzyści, jako sport dla wszystkich grup wiekowych. Stanowi trening ogólnorozwojowy, dzięki czemu ma wpływ prozdrowotny na cały organizm, jak również pomaga rozwijać mięśnie całego ciała.
Zobacz więcej
SUP to sport, który zagościł na dobre także w Polsce. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i jest łatwy do opanowania, a przy tym nie wymaga wiele szczególnie specjalistycznego sprzętu.
Zobacz więcej
Pływanie powszechnie uważane jest za jedną z najzdrowszych i przynoszących najszybsze efekty form treningu. Jednak pływanie to nie tylko ćwiczenie mięśni, ale także relaks.
Zobacz więcej
Pływanie jest jednym ze sportów, który wpływa na kondycję całego ciała. Wzmacnia mięśnie całego ciała i poprawia kondycję.
Zobacz więcej
Pływanie jest jedną z aktywności fizycznych polecanych dla osób z różnych grup wiekowych, niezależnie od ich stanu zdrowia. Pływanie zaleca się często także, jako formę rehabilitacji. Jednak poza prozdrowotnymi aspektami, jest to także po prostu praktyczna umiejętność. Okazuje się, że najlepszym okresem na rozpoczęcie jej nauki jej przedział między 2-5 lat. Dzieci mają najlepsze warunki, ponieważ nie mają jeszcze blokad na tle psychicznym i reakcji wyuczonych. Im starsze dziecko, tym więcej lęków, zahamowań i obaw. To sprawia, że proces oswajania ze środowiskiem wodnym i nauki pływania może się znacznie wydłużać.
Zobacz więcej
SUP, czyli Stand Up Paddleboarding w ciągu ostatnich kilku lat zyskał na ogromnej popularności, jako sport wodny. Szybko stał się prawdziwym hitem wśród osób w różnym wieku. Na wzrost zainteresowania tym sportem wodnym wpłynęło wiele czynników, ale przede wszystkim to, że jest on możliwy w zasadzie dla każdego i wszędzie. Jednak, jak narodził się ten nietypowy sport wodny i dlaczego faktycznie tak wiele osób chętnie go uprawia?
Zobacz więcej