Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Michał Gawor - Szkoła pływania

ul. Krowoderska 8, 31-141 Kraków

Pływanie na desce SUP jest niezwykle przyjemne i dobrze wpływa na organizm, nie od dziś wiadomo że woda działa odprężająco na cały organizm. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z pływaniem na Stand Up Paddle musisz wiedzieć o kilku ważnych kwestiach, które ułatwią Ci naukę, tym samym kładąc największy nacisk na bezpieczeństwo.
Zobacz więcej
Z roku, na rok sporty wodne zyskują na popularności, są synonimem relaksu i dobrej zabawy. Jest to połączenie, które sprawia, że coraz więcej osób chce spróbować swoich sił w pływaniu na desce SUP. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną, to przeczytaj poniższy artykuł, który przybliży Ci ten sport wodny.
Zobacz więcej
Sporty wodne są coraz bardziej popularne, kontakt z wodą, relaks i aktywne spędzanie wolnego czasu stały się wyznacznikiem dobrze spędzonych wakacji. Łącząc przyjemne z pożytecznym idealnym wyborem będzie pływanie na desce SUP, jakie akcesoria należy zabrać? Co jest must have w tym sezonie?
Zobacz więcej
Wymagający tryb życia, szybkie tempo pracy i mnóstwo obowiązków sprawiają, że zapominamy o tym by dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na uprawianie sportów wodnych, dlaczego działają tak relaksująco i kojąco na organizm?
Zobacz więcej
Rozpoczynając przygodę ze sportami wodnymi stoimy przed wieloma wyborami. Tanio, czy drogo? Otóż odpowiedź na pytanie nasuwa się sama, ale czy na samym początku drogi z pływaniem na desce SUP należy kupić najdroższy sprzęt? W artykule poniżej postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące kosztów sprzętu i kryteriów wyboru idealnego SUP-a pod nasze oczekiwania. 
Zobacz więcej
Sport to zdrowie, dlatego z roku, na rok coraz więcej osób decyduje się na regularne ćwiczenia, które mają za zadanie nie tylko dbać o figurę, ale również zdrowie. Sporty wodne są niezwykle popularne, pływanie na desce SUP stało się sportem, który wykonują wszyscy, kontakt z wodą i błogie spędzanie wolnego czasu wzmagają chęć nauki tego rodzaju sportu. A czy słyszeliście o jodze na desce SUP?
Zobacz więcej
Pływasz na desce SUP i chcesz zarazić tym sportem dzieci? To świetny pomysł. Sport powinien być obecny w życiu dzieci od najmłodszych lat, jest to nie tylko zdrowa forma zabawy, ale również moment kiedy możemy rozwijać umiejętności swoich dzieci. 
Zobacz więcej
Początki zawsze bywają trudne, niezależnie od drogi, jaką się wybrało. Zasada ta szczególnie mocno widoczna jest w sporcie, gdzie potrzebne jest nie tylko zaangażowanie ruchowe, ale także odpowiednia dawka wiedzy na temat danej dziedziny sportowej.
Zobacz więcej
Sporty wodne cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością, ze względu na swój charakter. Obcowanie z wodą jest bardzo odprężające. Jednocześnie zmaganie się z siłą wody sprawia, że podczas uprawiania wodnych sportów zaangażowane są wszystkie partie mięśniowe.
Zobacz więcej
Stand UP Paddleboarding cieszy się dziś stale rosnącą popularnością. Ten sport wodny to idealne połączenie ruchu, rekreacji oraz swego rodzaju medytacji, dlatego wybierany jest przez wszystkich, którzy chcą zażyć ruchu w pięknych okolicznościach przyrody.
Zobacz więcej