Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00

Sobota: 7:00 - 14:00

Michał Gawor - Szkoła pływania

ul. Krowoderska 8, 31-141 Kraków

Pływanie to doskonała forma treningu, która nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Umiejętność pływania można opanować zarówno w młodym, jak i dojrzałym wieku.
Zobacz więcej
Pływanie niesie ze sobą wiele korzyści, jako sport dla wszystkich grup wiekowych. Stanowi trening ogólnorozwojowy, dzięki czemu ma wpływ prozdrowotny na cały organizm, jak również pomaga rozwijać mięśnie całego ciała.
Zobacz więcej
SUP to sport, który zagościł na dobre także w Polsce. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i jest łatwy do opanowania, a przy tym nie wymaga wiele szczególnie specjalistycznego sprzętu.
Zobacz więcej
Pływanie powszechnie uważane jest za jedną z najzdrowszych i przynoszących najszybsze efekty form treningu. Jednak pływanie to nie tylko ćwiczenie mięśni, ale także relaks.
Zobacz więcej
Pływanie jest jednym ze sportów, który wpływa na kondycję całego ciała. Wzmacnia mięśnie całego ciała i poprawia kondycję.
Zobacz więcej
Pływanie jest jedną z aktywności fizycznych polecanych dla osób z różnych grup wiekowych, niezależnie od ich stanu zdrowia. Pływanie zaleca się często także, jako formę rehabilitacji. Jednak poza prozdrowotnymi aspektami, jest to także po prostu praktyczna umiejętność. Okazuje się, że najlepszym okresem na rozpoczęcie jej nauki jej przedział między 2-5 lat. Dzieci mają najlepsze warunki, ponieważ nie mają jeszcze blokad na tle psychicznym i reakcji wyuczonych. Im starsze dziecko, tym więcej lęków, zahamowań i obaw. To sprawia, że proces oswajania ze środowiskiem wodnym i nauki pływania może się znacznie wydłużać.
Zobacz więcej
SUP, czyli Stand Up Paddleboarding w ciągu ostatnich kilku lat zyskał na ogromnej popularności, jako sport wodny. Szybko stał się prawdziwym hitem wśród osób w różnym wieku. Na wzrost zainteresowania tym sportem wodnym wpłynęło wiele czynników, ale przede wszystkim to, że jest on możliwy w zasadzie dla każdego i wszędzie. Jednak, jak narodził się ten nietypowy sport wodny i dlaczego faktycznie tak wiele osób chętnie go uprawia?
Zobacz więcej
Pływanie jest jednym ze sportów, który wpływa na kondycję całego ciała. Wzmacnia mięśnie całego ciała i poprawia kondycję.
Zobacz więcej
SUP, czyli Stand Up Paddling, to coraz popularniejszy sport wodny. Uprawiany jest na świeżym powietrzu, a sezon trwa w tym przypadku od marca/kwietnia do września. Nie należy on do trudnych, a opanowanie podstaw jest możliwe nawet już po jednej lekcji kursu pływania na SUPie. Przy rozpoczynaniu, jak i przez całą przygodę z SUPem, warto mieć w pamięci kilka przydatnych rad.
Zobacz więcej
Pływanie na desce SUP staje się coraz popularniejsze. To sport wodny, który mogą uprawiać zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie należy do skomplikowanych i trudnych do opanowania. Wiele osób chwali go właśnie za to oraz za możliwość uprawiania w dowolnym miejscu, gdzie jest zbiornik wodny. Są jednak rzeczy, o których należy pamiętać podczas przygody z SUPem. 
Zobacz więcej